Podobno po ślubie – Nas kobiety czeka już tylko pranie, sprzątanie i gotowanie! Wieczór Panieński, to zatem jeden z tych ostatnich, gdy możemy się zapomnieć i zaszaleć w gronie najbliższych Nam osób! Jak to zrobić ? No cóż… Mamy kilka sprawdzonych sposobów- by ten dzień, zapisał się w pamięci przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek – na baaardzo długo!

Zapewnimy Wam niezapomniane wrażenia! Sprawdźcie:

PROPOZYCJA I

ŻYWIOŁY I PASJE

START:  godz.: 10.00

MIEJSCE SPOTKANIA: Kompleks Rekreacyjno Wypoczynkowy Lesko-Ski Weremień!

PROGRAM: Na dobry początek zapraszamy na degustację Bieszczadzkich Nalewek 😛 już od 35zł/os.

ETAP I – POWIETRZENie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania… Helen Adams Keller Zapraszamy na niezapomniany lot szybowcem! Wzbijesz się ponad chmury, by zobaczyć piękno Bieszczad…z góry 😀 Cena: 130zł/os.

ETAP II – ZIEMIA: Nie straszne im błoto, strome podjazdy, karkołomne zjazdy… Samochody 4×4 – coraz częściej kradną „serca” ludzi, kochających aktywność, adrenalinę i dobrą zabawę! To sposób na oderwanie się od rzeczywistości i szarej codzienności.  To również niesamowita frajda i sposób na odreagowanie stresu CENA: 250zł/h/szt. max 4os. 

ETAP III – WODA: To jeden z piękniejszych żywiołów. Nieokiełznana, bezkresna… Możliwości mamy sporo – wszystko uzależnione jest jedynie od pogody 😀 Spływ pontonowy: 55zł/os. ; Kajaki: 45zł/os. ; Jachty: 35zł/os./h

ETAP IV – OGIEŃ: Dla odważnych i pozbawionych wszelkich obaw – ŚCIEŻKA OGNIA! – 600zł/grupa lub po prostu ognisko w doborowym towarzystwie ze smacznymi przekąskami już od 25zł/os.

PROPOZYCJA II

Bieszczadzkie Amazonki

START:  godz.: 10.00

MIEJSCE: Nowosiółki, Muzeum Łowiecko- Przyrodnicze „Knieja”

PROGRAM: Na dobry początek zapraszamy na degustację Bieszczadzkich Nalewek z piwnicy Gospodarzy 😛 już od 35zł/os.

ETAP I: PAINTBALL Zastanawiasz się w jaki sposób aktywnie i interesująco spędzić wolny czas? Chcesz poczuć smak adrenaliny i dobrej zabawy? Paintball to znakomite rozwiązanie – wbrew pozorom nie tylko dla mężczyzn!  Wyposażeni w cały osprzęt: markery, maski i stroje, wyruszycie na „bitwę”, wg wybranego scenariuszu. Odbicie więźnia, ochrona VIP-a, walka o flagę? To tylko kilka z możliwości, jakie przedstawi Wam instruktor. Zapraszamy!!! CENA:45 zł/os. .

ETAP II: PARK LINOWY to bezwątpienia solidna dawka adrenaliny i emocji, związana z pokonywaniem własnych barier. Wyzwanie i przełamywanie wewnętrznych lęków, to sposób na poznanie własnych możliwości w warunkach niemalże ekstremalnych! Specjalnie dla Was zorganizujemy : budowanie wieży ze skrzynek, tyrolkę, most panamski i slackline!!! CENA45zł/os. 

ETAP III: BIESZCZADZKIE BEZDROŻA 4×4 – Nie straszne im błoto, strome podjazdy, karkołomne zjazdy… Samochody 4×4 – coraz częściej kradną „serca” ludzi, kochających aktywność, adrenalinę i dobrą zabawę! To sposób na oderwanie się od rzeczywistości i szarej codzienności.  To również niesamowita frajda i sposób na odreagowanie stresu  CENA:250zł/h/szt. max 4os.

UWAGA: Ceny nie obejmują kosztów transportu!