Zastanawiasz się w jaki sposób zorganizować wycieczkę szkolną w Bieszczadach? 🙂 Nic prostszego – zgłoś się do Nas! Przygotujemy dla Was program zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i możliwościami!

DZIEŃ I
– spotkanie z przewodnikiem na trasie i wyprawa:
I ETAP:
„WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA- SZLAKIEM BIESZCZAD”– przewodnik, bilety wstępu do BdPN Cisna; POŁONINY- wybierzemy się na szczyt Połoniny Caryńskiej lub Wetlińskiej powrót Doliną Solinki ; Polańczyk – Rejs statkiem wycieczkowym, Solina- Spacer Bieszczadzkimi Krupówkami; Zwierzyń – Uroczysko ; KOSZT: Usługa Przewodnicka 300zł/grupa; Bilety wstępu do BdPN ok. 7zł/os; Rejs Statkiem 17zł/os.
– przyjazd , zakwaterowanie, obiadokolacja…
– o 20.00 PROPONUJEMY spotkanie przy wspólnym ognisku – posłuchamy Bieszczadzkiego Bajania… : Wieczór Bieszczadzkiego Bajania 250zł/grupa
DZIEŃ II
– 8.00-8.30 śniadanie, 9.00 wyruszamy do Nowosiółek
ETAP I
– Paintball* za dopłatą 45zł/os. (w cenie: markery, maski, stroje 100 kulek)– wybierając jeden ze scenariuszy spróbujesz swoich sił w grze zespołowej, polegającej na pozorowanej walce za pomocą markerów i kolorowych kulek
ETAP II
Zwiedzimy Muzeum Łowiectwa „Knieja”a następnie spróbujecie swoich sił w Parku Linowym i poszukując Kwiatu Zaginionej Paproci;) w Programie: Muzeum Łowiectwa „Knieja”, Most Panamski, Tyrolka, Slackline, Poszukiwanie Kwiatu Zaginionej Paproci z mapą i GPS PAKIET ZAJĘĆ: 65zł/os.
– powrót ok. 17.00, obiadokolacja
III ETAP:
„SZKOŁA PRZETRWANIA” – odprawa – wyjście w teren z instruktorem – budowa szałasu, rozpalanie ogniska, poszukiwanie pożywienie  35zł/os.; zajęcia odbywają się od godz. 20.00 -00.00
DZIEŃ III
– 8.30 śniadanie
– wykwaterowanie…
UWAGA:
– Ceny nie obejmuje kosztów TRANSPORTU!

DODATKOWO ZAPRASZAMY!!!:

BieszCzadzkie Bezdroża – przejazd samochodami terenowymi z instruktorem po bieszczadzkich szutrówkach, lasach i brodach – już od 45zł/os. – ok. 45min
Warsztaty Manualne – co powiecie na warsztaty z DeCupage? A może Sianowije lub warsztaty ceramiczny czy bibułkarskie? Zapraszamy! – warsztaty od 25zł/os. (przy min. 10os.)
Bieg na Orientację – stare, sprawdzone ale jakże miło wspominane – podchody w nowej – bieszczadzkiej odsłonie – 20zł/os.
Bumper Ball – rozegraj mecz piłki nożnej w niekonwencjonalny sposób, ubrany w mini kulę zorbigową – 600zł/grupa
Spływ pontonowy – Dolina Sanu to niezwykłe miejsce… Przekonaj się o tym, płynąc z Nami pontonami 😉 45zł/os.
* Ceny nie obejmują kosztów transportu

*UWAGA- W PAKIECIE TANIEJ!

*UWAGA- z przyjemnością zorganizujemy Wam pobyt w Bieszczadach kompleksowo, tj wraz z noclegiem! Ceny już od 65zł/os. z wyżywieniem HB!